Kosiarki VIKING

Od wiosny 2019 kosiarki Viking oraz wszystkie inne produkty marki VIKING produkowane są w nowej kolorystyce i pod marką STIHL

Zobacz: Kosiarki ogrodowe STIHL

Kosiarki elektryczne VIKING 

Bulba Serwis jako autoryzowany przedstawiciel marki Stihl i Viking oferuje Państwu najlepsze na rynku kosiarki elektryczne oraz kosiarki akumulatorowe. W naszym sklepie znajdziecie maszyny, które są niezbędne podczas odpowiedniej pielęgnacji trawnika. Kosiarki elektryczne, które oferujemy to profesjonalna pomoc przy pracach w ogrodzie. Jest to sprzęt ekologiczny i tani w użytkowaniu. Kosiarki akumulatorowe dodatkowo dają pełną mobilność pracy w ogrodzie.

Proponujemy modele dopasowane do różnych wymagań, w szerokim przedziale cenowym. Kosiarki elektryczne i kosiarki akumulatorowe dostępne w naszym sklepie mają różne opcje w zakresie szerokości koszenia, regulacji wysokości koszenia i pojemności kosza. Kosiarki wiodących na rynku marek: Viking i Stihl to gwarancja niezawodności, na którą liczy każdy klient.

Kosiarki akumulatorowe ze względu na wygodę i łatwość użytkowania stają się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem, a akumulatory mogą Państwo używać we wszystkich urządzeniach akumulatorowych Stihl wybranego systemu.

Zobacz: Kosiarki akumulatorowe STIHL

Oprócz kosiarek elektrycznych i kosiarek akumulatorowych proponujemy kosiarki spalinowe. To, co wyróżnia nasze kosiarki spalinowe to przede wszystkim bardzo łatwe uruchamianie, wytrzymałość nawet w trudnych warunkach oraz odpowiednia moc maszyn, dzięki czemu możliwe jest ich użycie podczas wykonywania różnych prac i na terenach różnej wielkości.

Maszyny Stihl – dawnej kosiarki Viking – oferujemy w konkurencyjnych cenach. Staramy się mieć bardzo duży asortyment części zamiennych do urządzeń dostępny od ręki. Ceny części w naszej firmie nie są zawyżone – stosujemy sugerowane ceny producenta.
Dla naszych klientów przygotowaliśmy także sprzedaż ratalną.

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące maszyn lub wątpliwości, którą kosiarkę wybrać – zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Nasza siedziba znajduje się przy ul. Potockiej 1 w Warszawie – jesteśmy dostępni od poniedziałku do soboty.

Zachęcamy także do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale i serwisem maszyn STIHL i VIKING przeznaczonych do prac wokół domu, w ogrodzie, parku czy w lesie. Mamy ponad 30 letnie doświadczenie w naprawie kosiarek i pilarek a także pozostałych urządzeń VIKING i STIHL.

Zapraszamy!

Kosiarki elektryczne STIHL