O firmie

Po kilku latach doświadczeń w zakresie ścinki drzew,  w roku 1990 założyliśmy firmę, której podstawą działalności był serwis pilarek łańcuchowych.

Od roku 1991 rozpoczęliśmy współpracę z firmą STIHL, zanim jeszcze powstała spółka Andreas Stihl w Polsce. A dzisiaj po prawie trzydziestu latach oraz współpracy z firmami: Solo, Toro, Izamot, Vari, Goldoni, Sabo, Muthing, BillyGoat, AS-motor, MTD i wieloma innymi, mając na uwadze pełną satysfakcję klienta z dokonanego zakupu oraz pewność, że oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości proponujemy Państwu głównie markę STIHL i VIKING.

Posiadamy autoryzację firmy STIHL oraz status serwisu jakościowego.

O sile i jakości naszego serwisu decydują nie tylko świadectwa licznych szkoleń odbytych przez nas i naszych pracowników, ale przede wszystkim 20 letnie doświadczenie i praca w stałym składzie i zgranym zespole.

Wielu naszych nowych Klientów przyjeżdżając do nas pierwszy raz narzeka, że niełatwo nas znaleźć, ale to nasza lokalizacja daje nam możliwość zapewnienia Państwu bezpłatnego i swobodnego miejsca do zaparkowania samochodu tuż „przy drzwiach” firmy i bez opłat jak również niezbędną możliwość uruchamiania i testowania maszyn.

Zgodnie z polityką firmy STIHL nowe maszyny są przez nas sprawdzane i w obecności klienta uruchamiane. Macie Państwo zapewniony również instruktaż  w zakresie bezpieczeństwa pracy maszyną oraz jej konserwacji.

Jako  autoryzowany serwis firmy Briggs & Stratton, prowadzimy sprzedaż silników i części zamiennych oraz serwis.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ponadto:
– kosiarki profesjonalne Mustang i Herkules,
– zamiatarki Tielburger,
– narzędzia ogrodnicze firm Fiskars oraz Bahco.