O firmie

Po kilku latach doświadczeń w zakresie ścinki drzew,  w roku 1990 założyliśmy firmę, której podstawą działalności był serwis pilarek łańcuchowych.

Od roku 1991 rozpoczęliśmy współpracę z firmą STIHL, zanim jeszcze powstała spółka Andreas Stihl w Polsce. A dzisiaj po prawie trzydziestu latach oraz współpracy z firmami: Solo, Toro, Izamot, Vari, Goldoni, Sabo, Muthing, BillyGoat, AS-motor, MTD i wieloma innymi, mając na uwadze pełną satysfakcję klienta z dokonanego zakupu oraz pewność, że oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości proponujemy Państwu głównie markę STIHL i VIKING, rozszerzając ofertę jedynie o maszyny innych marek do zastosowań stricte profesjonalnych.

Posiadamy autoryzację firmy STIHL oraz status serwisu jakościowego.

O sile i jakości naszego serwisu decydują  liczne szkolenia odbyte i aktualizowane przez nas i naszych pracowników, ale przede wszystkim prawie 30 letnie doświadczenie i praca w stałym i zgranym zespole.

Nasza lokalizacja daje nam możliwość zapewnienia Państwu bezpłatnego i swobodnego miejsca do zaparkowania samochodu tuż „przy drzwiach” firmy, jak również niezbędną możliwość uruchamiania i testowania maszyn.

Zgodnie z polityką firmy STIHL nowe, zakupione przez Państwa maszyny są przez nas sprawdzane i w obecności klienta uruchamiane. Macie Państwo zapewniony również instruktaż  w zakresie bezpieczeństwa pracy maszyną oraz jej konserwacji.

Posiadamy również autoryzację firmy Briggs & Stratton, prowadzimy sprzedaż silników i części zamiennych oraz serwis.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ponadto:
– kosiarki profesjonalne Mustang i Herkules,
– profesjonalne maszyny firmy Laski.